Arrow
Arrow
Slider

tlo oferta

Sprzedaż to nasza pasja!

Sprzedaż to dla nas przyjemność i nieustanny rozwój! Posiadamy ponad 10 letnie w sprzedaży, marketingu, obsłudze Klienta! Łącząc kompetencje z tych wszystkich obszarów możemy zaproponować efektywne usługi sprzedażowe. Agencja pośrednictwa w sprzedaży SALES GO! to Twój Partner w sprzedaży Twoich produktów/ usług.

Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać Ich biznesy poprzez pośrednictwo w sprzedaży, koordynowanie działań sprzedażowych lub kreowanie sprzedaży od podstaw. Chcesz zoptymalizować koszty działań sprzedażowych w firmie i zwiększyć efektywność działań? Zapraszamy serdecznie do współpracy. Razem możemy znaczniej efektywniej i kreatywniej :)

Możemy zaproponować kompleksowe wspracie Twojej firmy w zakresie: pośrednctwa w sprzedaży, szkolenia pracowników, rekrutacji, PR sprzedażowego, marketingu wspierającego sprzedaż czy też outsourcingu sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do kreatywnej i efektywnej współpracy!

 

 

Slider
 NEWSY
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Nawiązaliśmy współpracę z marką kosmetyków francuskich LIVIOON. Firma jest znana głównie z bogatej oferty perfum. Oferuje jednak także kosmetyki, witaminy, środki do pielęgnacji wnętrz. Jako Partner handlowy będziemy promować markę wśród salonów kosmetycznych, fryzjerskich i innych oferując im wsparcie marketingowe w sprzedaży produktów.

Zapraszamy do kontaktu:

livioon@brandsoul.pl

kom. + 48 668 027 012

FACEBOOK LIVIOON

STRONA INTERNETOWA

fb perfumy 03

 

fb prezentacja 01

 

Slider
 OFERTA
Slider