NEWSY
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

LIVIOON - pośrednictwo w sprzedaży

Nawiązaliśmy współpracę z marką kosmetyków francuskich LIVIOON. Firma jest znana głównie z bogatej oferty perfum. Oferuje jednak także kosmetyki, witaminy, środki do pielęgnacji wnętrz. Jako Partner handlowy będziemy promować markę wśród salonów kosmetycznych, fryzjerskich i innych oferując im wsparcie marketingowe w sprzedaży produktów.

Czytaj więcej...

USBORNE - pośrednictwo w sprzedaży dla marki

Rozpoczęliśmy współpracę z angielskim wydawnictwem pięknych książeczek dla dzieci, które pomagają poznać język angielski.

Jesteśmy partnerem handlowym na terenie Wielkopolski i proponujemy szeroką ofertę książeczek.

Dla zainteresowanych szkół językowych, przedszkoli itp. przygotowaliśmy pakiety wraz ze wsparciem reklamowym.

Czytaj więcej...

Broszura SALES GO!

folder aSALES GO! - to marka, która wyrosła z pasji do sprzedaży, kontaktu z Klientem, nieustannej poprawy jakości relacji sprzedażowych i doświadczenia w marketingu. Łączymy kompetencjie sprzedażowe, marketingowe i budowania wizerunku, aby świadczyć małym
i srednim firmom wsparcie na najwyższym poziomie.


Czytaj więcej...

Agencja sprzedaży dla MŚP

grafika sales go 02

Sprzedaż to nasza pasja! Z naszej pracy czerpiemy energię, kreatywność i entuzjam:)

Proponujemy małych i średnim firmo kompleksowe wspracie w zakresie budowy, rozwoju, zarządania sprzedażą w firmie. Skupiamy się na jakości, efektywności i unikatowości wdrażanych rozwiązań.

 

Czytaj więcej...

Konsultacje sprzedażowe

Image00022Potrzebujesz konsultacji w zakresie sprzedaży lub marketingu? Masz pomysł, ale chciałabyś zweryfikować jego szansę realizacji? Prowadzisz biznes i chciałabyś porady w zakresie nowych kierunków działania? -> Oto jesteśmy! 

Czytaj więcej...

Slider