DOŚWIADCZENIE
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Opiekun Marki

 MG 2204Agnieszka Śliwka - pomysłodawca marki SALES GO!

Kreatorka marki Studio Marki Brandsoul, z której wywodzi się SALES GO! Wyodrębniając markę sprzedażową chciała odzielić wyraźną kreską fakt, że SPRZEDAŻ w firmie to bardzo istotny obszar działania, który musi być nieustannie rozwijany i wspierany działaniami marketingowymi.

Agnieszka uwielbia kontakt z ludźmi i zawsze jakość obsługi stawiała na najwyższym poziomie. Jej marzeniem była zawsze własna działalność, w której ograniczona jedynie własną wyobraźnią może relizować postawione sobie cele -> rozwój własny i innych:).

Jest opiekunem Klientów Strategicznych w marce SALES GO! , odpowiada za efektywność relizowanych projektów, jakość ich wykonania i standardy pracy.

Cele jakie sobie stawia: efektywne wspracie i rozwój sprzedażowy marek Klientów, motywowanie i inspirowanie Klientów do rozwoju i ciężkiej pracy:), budowanie trwałych struktur sprzedażowych, " uwalnianie i poszukiwanie" potencjału małych i średnich firm, utożsamianie Klientom, że sprzedaż i marketing to nierozłączny duet.

 

Czytaj więcej...

Sprzedaż

baner4 1920x1080 salesgo 02Sprzedaż to nasze doświadczenie i misja życiowa:). W sprzedaży czujemy się  jak "ryba w wodzie". Jesteśmy zawsze pozytywnie nastawieni do kazdego sprzedażowego wyzwania. Niemal w każdej branży jesteśmy w stanie się odnaleźć (niemal -> nie podejmujemy się współpracy z markami, które działają w branżach, które dla nas nie są etyczne lub zgodne z naszymi ideami działania).

W swoich działaniach łączymy kompetencje sprzedażowe i marketingowe, co daje naszym Klientom wartość dodaną w postaci profesjonalnej i efektywnej porady w zakresie promocji i rozwoju.

Nie szukamy nigdy oczywistych rozwiązań, a kreujemy takie, które wyróżnią Klienta na tle konkurencji i w oczach odbiorcy Jego produktów lub usług.

Dlaczego warto podjąć z nami "sprzedażową" współpracę?

Czytaj więcej...

Marketing

baner3 1920x1080 salesgo 02Marketing to nasza pasja. Posiadamy 10 letnie doswiadczenie we współpracy marketingowej z wieloma markami handlowych i usługowych.

Nasze doświadczenie jest związane z nastawieniem do pracy i rozwoju. Wiemy i nieustannie o tym przypominamy naszym klientom : Nie ma sprzedaży bez marketingu, nie ma marketingu bez sprzedaży. Te działania dziś tak się zazębiają, że wyraźna granica pomiędzy nimi jest niezauważalna. Dobry handlowiec to dziś także terenowy marketingowiec, wpływający na wizerunek marki.

Nie mamy doświadczenia wyłącznie marketingowego, gdyż dla wszystkich naszych klientów w ramach marki brandsoul.pl, z której się wywodzimy realizowaliśmy łącznie działania marketingowe i sprzedażowe.

 

Czytaj więcej...

Slider