POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY

 

Opis oferty: Świadczymy Tobie usługi pośrednictwa w sprzedaży produktów/ usług jak Twój zewnątrzny Przedstawiciel. Realizujesz Swoje zadania sprzedażowe, ale zlecasz nam dodatkowe projekty o charakterze handlowym lub marketingowym. Współpraca z nami nie koliduje w żadnym stopniu z aktualną działalnością sprzedażową Twojej firmy. Wspólpracujemy na zasadzie zlecenia na relizację konkretnego zadania sprzedażowego. Masz pewność, że kontakt z klientem, pozyskanie nowego będzie relizowane przez profesjonalistów. Ty dostarczasz nam bazę Klientów lub my tworzymy własną wedle celów projektu. Kontakt z Klientami może odbywać się pod naszą marką (na zlecenie Twojej firmy) lub pod Twoją (głównie w przypadku stałych klientów)

Zakres współpracy: Dedykowane projekty sprzedażowe i marketingowe np: kontakt z Klientem w celu zapytania o jakość obsługi klienta, jakość produktu, informacja o wdrożeniu nowej marki na rynek, ankieta po realizacji usługi, zainteresowanie potencjalnego klienta ofertą itp.

Charakter współpracy: Projektowy, w zależności od charakteru zadania sprzedażowo- marketingowego. Rozliczenie stałe +prowizja od relizacji zadania.

Czas realizacji: od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od charakteru projektu.

Korzyści dla Twojej firmy: oszczędność czasu na realizację zadania wewnątrz firmy, oszczędność finansowa - nie musisz zatrudniać osoby do realizacji zadania lub płacić dodatkowo pracownikom, efekywna forma rozliczeń (faktura VAT), wysoka jakość wykonania zadania - dbamy o każdy szczegół w kontakcie z klientem, raportowanie po wykonanym zadaniu - wiedza o efektach pracy.

Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy ofertę pośrednictwa w sprzedaży dla Twojej firmy.
kontakt@salesgo.pl, kom. 668 027 012

Slider