PR SPRZEDAŻOWY

 

Opis oferty: Efektywna sprzedaż opiera się na zoorganizowanych i spójnych z wizerunkiem firmy działaniach. Połączenie aktywności sprzedażowych i marketingowych na tle wizerunku firmy to bardzo ważna sprawa. Jesteśmy specjalistami od budowania wizerunku. Zadbamy o to, aby oferty handlowe, materiały sprzedażowe oraz przekaz sprzedażowy był tożsamy z wizją firmy. Nie działamy w oderwaniu od koncepcji marki, wręcz przeciwnie, naszą rolą jest poznanie jej i zaproponowanie dzialań sprzedażowych spójnych z misją i wizją firmy. Jesteśmy najlepsi w redagowaniu i kreowaniu materiałów sprzedażowych:)

Zakres współpracy: Reprezentowanie firmy na zewnątrz jako reprezentant handlowy, tworzenie materiałów sprzedażowych lub ich weryfikacja i korekta, budowanie pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów, reprezentowanie firmy na konferencjach i zjazdach.

Charakter współpracy: Działanie w ramach stałej współpracy lub jako oddzielny projekt.

Czas realizacji: Uzuależniony od czasu trwania projektu.

Korzyści dla Twojej firmy: Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z mediami, partnerami handlowymi, ograniczenie kosztów zatrudnienia osoby na stałe, pewność rzetelnej opieki handlowej, doświadczenie i kreatywność przy tworzeniu oferty handlowej i materiałów sprzedażowych.

Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy ofertę PR sprzedaży dla Twojej firmy.
kontakt@salesgo.pl, kom. 668 027 012

Sprawdż naszą pełną ofertę usług sprzedażowych!

 

 

 

 

 

 

 

 

Slider