Sprzedaż to dla nas przyjemność
i nieustanny rozwój!

Posiadamy ponad 10 letnie w sprzedaży, marketingu, obsłudze Klienta! Łącząc kompetencje z tych wszystkich obszarów możemy zaproponować efektywne usługi sprzedażowe. Agencja pośrednictwa w sprzedaży SALES GO! to Twój Partner w sprzedaży Twoich produktów/ usług.
Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać Ich biznesy poprzez pośrednictwo w sprzedaży, koordynowanie działań sprzedażowych lub kreowanie sprzedaży od podstaw. Chcesz zoptymalizować koszty działań sprzedażowych w firmie i zwiększyć efektywność działań? Zapraszamy serdecznie do współpracy. Razem możemy znaczniej efektywniej i kreatywniej 🙂
Poznaj ofertę

Marka Sales go odpowiedzialna jest
za ogólnie rozumiane wsparcie w sprzedaży.

Współpraca może być realizowana w postaci pośrednictwa w sprzedaży (jako przedstawiciel marki) , a także w postaci innych aktywności dla firmy- szkolenia dla personelu sprzedażowego, budowa działu szkoleniowego, tworzenie materiałów ofertowych , edukacja sprzedażowa dla klientów firmy i wiele innych, czyli po prostu wszelkie aktywności związane ze sprzedażą.
Pomagamy małym i średnim firmom rozwijać Ich biznesy poprzez pośrednictwo w sprzedaży, koordynowanie działań sprzedażowych lub kreowanie sprzedaży od podstaw. W zakresie naszych usług możemy zaproponować: Pośrednictwo w sprzedaży usług/ produktów jako dział handlowy/ handlowiec Rekrutacja/ szkolenia/ motywacja pracowników sprzedaży Koordynacja działania i pracy działu handlowego Tworzenie struktur sprzedaży w firmie od podstaw, kreowanie pomysłów na działanie.
Poznaj ofertę
    Masz pytania? Odpowiemy na każde z nich!
    Skorzystaj z poniższego formularza, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.