BLOG
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Motywacja to podstawa!

Image00002agaMotywacja to podstawa działania!

W sprzedaży nie ma opcji działania bez włączenia samomotywacji. Każdy z nas ma inne sposoby na to, by każdego dnia wstawać z powerem i chęcią do pracy. U mnie, w większości przypadków nie ma problemu z samomotywacją, ale bywają ciężkie chwile (szczególnie zimą, jak jest ponuro, brzydko i brakuje słońca:(), kiedy muszę sięgnąć po bardziej wyszukane metody.

Zdradzę Wam moje własne metody na samomotywację, być może z nich skorzystacie, a być może zdradzicie mi Wasze :)

Czytaj więcej...

Marketingowiec czy sprzedawca?

tlo ofertaMarketingowiec czy Handlowiec? Kto jest ważniejszy w firmie?

Kto jest ważniejszy w firmie z perspektywy jej właściciela?
Zapewne każdy z Was ma swoją teorię na ten temat, w szczególności jeśli pracuje jako sprzedawca lub marketingowiec. Ja postaram się być obiektywna. gdyż miałam możliwość pracować głownie na stanowiskach łączących w sobie zarówno funkcje marketingowca i handlowca.

W skrócie nadmienię tylko, że z wykształcenia jestem ekonomistą:), z zamiłowania marketingowcem, a sprzedaż mam jakoby we krwi:) Lubię to, ale lubię wyłącznie w wymiarze efektywności i unikatowości.
Mówiąc sprzedaż efektywna, mam na myśli sprzedaż wychodzącą poza standardy, wykorzystującą wszystkie możliwe narzędzia, aby zrealizować jej założone cele. I w tym momencie do akcji wkracza marketing:)
Nie chciałabym Was zanudzać wywodem na słów milion sto:), dlatego wyłącznie skrótowo, ale konkretnie wskażę kilka najważniejszych myśli w temacie sprzedaż kontra marketing.

Czytaj więcej...

Slider